Veli Görüşleri

Göktuğ’un annesi Hatice KÜÇÜKMANİSA :
Samimiyetiniz, güler yüzünüz, aile sıcaklığındaki ortamınız ve oğlumun gelişimine sağladığınız katkılardan dolayı 3 yıldır tercih sebebimizsiniz. Melike öğretmenimizin üstümüzdeki emeği çok büyük. Oğlumu gönül rahatlığıyla emanet ediyorum. Hacer Hanım ve tüm öğretmen arkadaşlarına teşekkürler.

Öykü’nün annesi Gülçin Rodoplu TAŞTEPE :
Kızımın kreşe alışma sürecinin zor olacağını biliyordum, ancak bu denli güç olacağını tahmin edememiştim. Ne var ki şayet başka bir kreşte olsaydık alışması kesinlikle imkansızdı, çünkü başta öğretmenimiz Melike Güneş olmak üzere tüm çalışanlar çok uzun süre o kadar sabırlı ve özverili mücadele edip o denli anlayışlı davrandılar ki kızıma karşı, (ve bana da müthiş destek oldular) bu süreci başarıyla atlattık ve neticede sosyal iletişimi güçlenmiş bir birey olarak ilk kreş yılından mutlulukla mezun oldu. Artık okula bayılıyorJ Herkese binlerce teşekkür.

Azad’ın ailesi Hülya – Volkan AKBABA :
Merhabalar,  Şirin Minikler Akademisi başta Hacer Hanım olmak üzere, bütün öğretmenlerimizi, çalışan arkadaşlarını gerçekten çok beğeniyoruz. Bize önce güven veriyorlar. Bize ilgili, alakalı ve en önemlisi çocuklarımıza kendi çocukları gibi davranıyorlar. Kesinlikle sorun çözme odaklılar aslında daha çok şey yazabilirim fakat yaşamadan ne demek istediğim anlaşılamazJ Kesinlikle Şirin Minikler Akademisi…

Mert ve Enes NAM’ın annesi Şerife NAM :
Çocuklarımız için sıcacık aile ortamını aratmayan, güler yüzlü ve sevgi dolu kadrosuyla çocuğunuzu içten kucaklayan, her anlamda ilgilenen, aklınız arkada kalmadan kıymetlilerinizi emanet edebileceğiniz samimi, disiplinli ve başarılı bir kurumdur “Şirin Minikler Akademisi”.

Erdem ve Ecem’in anne ve babası Tuba & Sertan ELKAN :
Şirin Minikler Akademisi çocuklarımızın ikinci evi ve ailesi oldunuz. Çocuklarımıza iyiyi, doğruyu, güzeli, paylaşmayı daha sayamayacağımız bir sürü güzel davranışı aşıladınız. Çocuklarımız sizinle birlikte iken daima huzurluyduk. İyi ki tanımışız sizi. İyi ki varsınız güzel insanlar.

Melek ve Erdem AŞAN’ın annesi Nihal AŞAN :
İki çocuğumu da Şirin Minikler’in şefkatli kollarına bıraktığım için içim hep rahat. Minnettarım..

Dila YILMAZTÜRK’ün annesi Serap YILMAZTÜRK :
Güvenle, huzurla çocuğunuzu bırakabileceğiniz sıcak bir yuva. Geride kalan 3 yılın ardından çok şey biriktirdik sizinle Şirin Minikler Akademisi.

Bahar YILMAZER’in annesi Sibel YILMAZER :
En değerlilerimizi içimiz rahat bir şekilde emanet ettiğimiz Şirin Minikler Akademisi çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Sayenizde minik kızımızın geleceğinin temellerinin sağlam atıldığına inanıyoruz. Emeğinize sağlık, sevgiler…

Ada YILMAZ’ın annesi Ayşegül Demir YILMAZ :
Kreş düşüncesi öncesinde çok zor geldi. Yalnız şu an Şirin Minikler’e göndermek iyikilerimin arasında. Öncelikle öğretmenimiz Tülay Hanım’a, Eda Hanım’a, müdürümüze ve tüm personele teşekkür ediyoruz.

Çınar Yağız’ın annesi Meral ARNİK:
Kreşiniz aile ortamı gibi çok sıcak bir havası var. Çalışanlarda çok sıcak insanlar. Çocuğumu gönül rahatlığı ile size emanet ediyorum. Her şey için teşekkürler.